تبلیغات متنی
چاپ پرچم ، چاپ پارچه
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه پزشکی
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
home theater in Los Angeles
گاوصندوق
Barabas Ropa de hombre
خرید لپ تاپ استوک
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
مبلمان اداری کلاسیک
خرید لوازم خانگی
میز اداری مدرن
خرید جهیزیه عروس
گاوصندوق خانگی
میز مدیریتی سلطنتی
نردبان خانگی
صندلی نیلپر
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
وبلاگ تخصصی درب های ضدسرقت آتاک درب ایران

وبلاگ تخصصی درب های ضدسرقت آتاک درب ایران

درب ضدسرقت، درب لابی، درب داخلی

توليد درب هاي ضد سرقت

امروزه درب ضد سرقت ساخت بسياري از كشورها اعم از چين، تركيه، ايران و كشورهاي ديگر در بازار موجود مي باشد. اينكه كدام گزينه و چه نوع درب ضد سرقتي مي تواند گزينه ي بهتري براي خريد باشد منوط به بررسي شرايط خريدار و همچنين بودجه ي تخصيص يافته براي خريد درب ايمني مي باشد. آتاك درب ايران همواره با تكيه بر پيشرفت هاي حوزه ي معماري در حال دگرگوني محصولات خود بوده و به طور همزمان با ارتقا كيفيت سيستم ايمني محصولات خود پاسخگوي نياز طيف وسيعي از كاربران و مصرف كنندگان درب هاي ضدسرقت و داخلي در داخل كشور بوده است. طراحي هاي ظريف و متناسب با سلايق گوناگون در محصولات آتاك درب ايران و همچنين سيستم ايمني بسيار قوي محصولات اين مجموعه به تدريج توجه بسياري از كاربران درب هاي ضد سرقت در كشورهاي ديگر را نيز به خود جلب نمود و با توجه به افزايش درخواست ها اين مجموعه احداث واحد صادرات درب ضد سرقت، درب داخلي و درب لابي را نيز در دستور كار خود قرار داد. بر همين اساس و با آغاز فعاليت هاي اين واحد تاكنون محصولات اين مجموعه به كشورهايي نظير افغانستان و عراق نيز صادر شده اند و مورد استقبال بسياري از كاربران خارجي قرار گرفته است و اميد است با گسترش دامنه ي اين فعاليت ها مجموعه ي آتاك درب ايران به تدريج به قطب توليدات درب هاي ضد سرقت در جهان تبديل گردد و سهم كوچكي در ارتقاي هر چه بيشتر اقتصاد ايران ايفا نمايد. آتاك درب ايران، جديدترين مدل درب ضد ديلم ضد سرقت را در سال گذشته ارائه كرده است. تيم فني و پشتيباني اين شركت به طور مداوم مشغول بررسي بازار و نياز بازار مي باشد و همه روزه با تكيه بر نيروي جوان و تلاش مستمر پرسنل مجموعه خود سعي در نواوري در محصولات و افزايش كيفيت مي باشد.

موضوع :
برچسب ها : درب ضد سرقت, درب لابی ,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در سه شنبه 29 مهر 1399ساعت 1:57 توسط زهرا لطفی | تعداد بازديد : 22 | |

سبک نئو کلاسيک

درب ضد سرقت سبک نئو کلاسيک در دهه 1750 در انگليس و فرانسه ظهور کرد اين سبک براي افرادي با ظاهر ، سليقه و وضعيت خاص ايجاد شده است.در اين سبک  استفاده زياد از مبلمان ، گل و وسايل تزئيني ، جايي ندارد .

اين سبک شامل استفاده از ترکيبات رنگي طبيعي بدون سايه روشن و براق است. برخي از ويژگي هاي کلاسيک مانند  قالب هاي گچبري، آينه ها و الگوهاي کلاسيک نيز از ويژگي هاي ضروري نئوکلاسيسم است.

جهت ايجاد سبک نئو کلاسيک فضايي وسيع با سقف بلند و پنجره هاي بزرگ مورد نياز است و اين ويگي ها به وسيله ي اين سبک تقويت مي شود

سبک نئوکلاسيک تلفيقي از سبک مدرن را نيز در خود دارد و براساس قوانين متقارن استفاده مي باشد. در اين سبک ديوار ها با تابلو ها و قالب هاي هندسي به همراه تزئينات ساده اي از گل آرايي تزئين مي‎شوند.

کف اتاق از جنس پارکت از جمله بايدهاي اين سبک هست.

در اين سبک (نئو کلاسيک ) پنجره ها و درهاي ورودي عموما با استفاده از عناصر گچبري ساده تزئين مي شوند.

در اين سبک استفاده از مبلماني ساده و داراي چوب هاي طبيعي ظريف بسيار حائز اهميت است بر همين اساس مجموعه ي آتاک درب ايران با نظر گرفتن طراحي هاي ظريف در درب هاي ضد سرقت و درب لابي تلاشي مضاعف جهت تناسب گروهي از محصولات خود با اين سبک داشته است.

در اين سبک جهت حفظ تعادل و سادگي تنها اثاثيه ضروري به کار مي‎روند. مبل ، چند صندلي و يک قفسه کتاب در پذيراييو در اتاق خواب تخت خواب ، صندلي، قفسه و کمد قرار مي گيرند.

در طراحي نئو کلاسيک با استفاده از رنگ هاي طبيعي مانند خاکستري ، بژ و کرم، سفيد ، طلايي ونقره اي و غيره اثري مجلل و شيک ايجاد مي شود. عناصر مورد استفاده ساده و مدرن اند. مارکت هاي چوبي از جمله بايدهاي اين سبک است و تلفيق اين پارکت ها با درب هاي ساده و متقارن ساخته شده از چوب طبيعي زيبايي دکوراسيون را تکميل مي نمايد.

موضوع :
برچسب ها : درب ضد سرقت, درب لابی ,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در يکشنبه 27 مهر 1399ساعت 13:58 توسط زهرا لطفی | تعداد بازديد : 22 | |

برتري محصولات ضد ديلم آتاک درب ايران

از گذشته تا کنون کشور ترکيه از کشورهاي هاي پيشرو در حوزه درب ضد سرقت و درب هاي ضد ديلم بوده و توانسته بخش اعظمي از صادرات اين محصول را به خود اختصاص دهد. در ايران نيز تا کنون درب هاي ضدسرقت ترک در انواع مختلف مورد توجه بسياري از مصرف کنندگان بوده است  .

اما با گسترش توجهات به توليدات ملي و حذف هزينه هاي هنگفت واردات شرکت هايي نظير آتاک درب ايران اقدام به احداث مجموعه هاي توليدي درب هاي ضد سرقت نمودند تا از اين پس بخش وسيعي از نيازهاي کاربران درب ضد سرقت با توليدات داخلي کشور تامين گردد.

در اين ميان نکته ي حائز اهميت در مورد اين درب ها کيفيت بود . کيفيت درب هاي ضد سرقت براساس جنس و برند يراق آلات استفاده شده در درب ها ،جنس و قطر رويه ها، جنس و طرح دستگيره، نوع قفل ها، تعداد زبانه ها و جنس و نوع شبکه داخلي درب سنجيده مي شود. ارتقاي هرچه بيشتر کيفيت نيز مستقيما بر ايمني نهايي درب تاثيرگذار است اما با توجه اندکي به محصولات موجود در بازار ايران که عموما شامل محصولات چيني و ايراني مي باشد شاهد محصولاتي با کيفيت بسيار پايين چه از لحاظ ظاهر و چه از لحاظ سيستم داخلي هستيم.

بدين ترتيب در حال حاضر درب ضد سرقت ترک آتاک درب ايران به عنوان مجموعه اي کاملا خودکفا به عنوان اولين شرکت داخلي با توان توليد مدرن ترين درب هاي ضد سرقت و ضد ديلم در خدمت تمام مصرف کنندکان داخل و خارج از کشور مي باشد. اهتمام اين مجموعه در استفاده از پنل هاي چوبي با هندسه هاي گوناگون و دستگيره هاي سرتاسري آن که با رنگ هاي مختلف از بالا تا پايين کشيده شده نيز از ويژگي بارز در مدل هاي جديد آتاک درب ايران مي باشد. استفاده از چوب طبيعي گردو، راش و بلوط آمريکايي روکش شده که با توجه به رويکرد معماري به جزئيات چوبي مشابه و همرنگ جذابيت ساختمان را دو چندان مي نمايد و همچنين طراحي هاي گاها خنثي، ترکيب پنل هاي چوبي و جزئيات تيره رنگ در درب ها، درب هايي با ظاهري متضاد م با متريال هاي ساختماني فراهم مي کند.

موضوع :
برچسب ها : درب ضد سرقت, درب ضد سرقت ترک ,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در يکشنبه 27 مهر 1399ساعت 13:57 توسط زهرا لطفی | تعداد بازديد : 23 | |

ابعاد درب های ضد سرقت سفید و ضد دیلم آتاک درب

 

 انواع درب ضد سرقت سفید

رنگ آتاک درب  در ابعاد زیر ساخته شده اند:

 

– در ضد سرقت سفید رنگ یک لنگه : ۱۱۰*۲۱۰ سانتیمتر

 

– در ضد سرقت سفید رنگ یک لنگه : ۱۱۵*۲۱۵ سانتیمتر

 

– در ضد سرقت سفید رنگ یک لنگه : ۱۲۰*۲۲۰ سانتیمتر

 

– در ضد سرقت سفید رنگ یک و نیم لنگه : ۱۵۰*۲۱۵ سانتیمتر

 

– در ضد سرقت سفید رنگ دو لنگه : ۲۰۰*۲۱۵ سانتیمتر

همچنین ساخت ابعاد سفارشی پس از سفارش و کارشناسی محصول توسط کارشناسان شرکت درب ضد سرقت ترک

آتاک درب امکان پذیر می باشد.طبق مراحل سفارش و اندازه گیری و برنامه ریزی تولید محصول انتخاب شده شما آغاز خواهد شد .و جهت تولید محصول با کیفیت در مجموعه صنعتی آتاک درب وارد چرخه ی تولید خواهد شد .


موضوع :
برچسب ها : درب ضد سرقت سفید, درب ضد سرقت ترک,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در جمعه 25 مهر 1399ساعت 17:26 توسط زهرا لطفی | تعداد بازديد : 22 | |

درب ضد سرقت با ساختار فولادی

درب ضد سرقت فولادی نقش مهمی در امنیت یک منزل و یا محیط کار ایفا می کنند که نوع این درب ها در میزان بالاتر رفتن امنیت هر محیط نیز موثر می باشد.

از دغدغه های هر روزه افراد جامع ، افزایش سطح امنیت مکان های خاص از جمله ؛ محل کار و محل سکونت است . استفاده از درب های ضد سرقت ، ق تاثیر عمده ای بر امنیت  اماکن مورد استفاده انسان دارد . درب های ضد سرقت به دلیل متریال اولیه به کار گرفته شده از استحکام بالاتری در برابر ضربات مکانیکی و ورود سارقین، برخوردار هستند . این درب ها در گونه های مختلف طراحی و ساخته می شوند .  در این مقوله درب های ضد سرقت فولادی ، نسبت به مدل های دیگر استحکام مناسب تری دارند .

درب های ضد سرقت استیل به دلیل استفاده از فولاد ضد زنگ کیفیت و ایمنی درب را علاوه بر زیبایی ظاهری درب های ضد سرقت بسیار افزایش می دهد .

درب های فولادی با ساختار فولادی یکی از محصولات متنوعی می باشد که معمولا از آلیاژ استنلس استیل ۳۰۴ و در برخی موارد خاص از آلیاژ ۳۱۶ ، ساخته شده و در صنعت ساختمان استفاده می شود. درب درب هلی آتاک درب ایران تماما از ورق ( آلیاژ ۳۰۴ ) دارای ضخامت ۱.۵ میلی متر و به صورت دوبل ، ساخته می شود و استراکچر داخلی از استحکام و ظاهری آراسته ، بهره می برد.

استفاده اژ فولادهای ضدزنگ برای ساخت درب های ورودی ضدسرقت و ترکیب آن ها با مواد اولیه ای از جمله ؛ ترمووود ( چوب ترمو ) ، شیشه ( در رنگ ها و ضخامت های متنوع ) ، سنگ و فلزات رنگی دیگر ، طرح ها و مدل هایی زیبا و توام با کیفیت بالا ایجاد می نماید . درب های با ساختار فولادی با مقاومت بسیار بالا در برابر فشار مکانیکی برای به عنولن سدی در برابر سارقین عمل می نماید که گذر از آن را بسیار سخت می کند.همچنین فولاد ضد زنگ در برابرشرایط محیط ( اشعه خورشید و رطوبت ) از مقاومت خوبی بهره برده و عمر آن را افزایش می دهد. به همین دلیل استفاده از درب های فولادی برای ساختمان ها به صورت روز افزون در حال افزایش است . درب ضد سرقت ترک آتاک درب ایران عرضه کننده درب های ضد سرقت فولادی نیز می باشد.

موضوع :
برچسب ها : درب ضد سرقت, درب ضد سرقت ترک,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در جمعه 25 مهر 1399ساعت 17:24 توسط زهرا لطفی | تعداد بازديد : 22 | |

جنس درب ها

درب چوبي : از ساخته شدن ، بائو و پاسار هاي چوبي، قاب هاي تونيك و الوار منظم تشكيل شده اند از لحاظ زيبايي بدون رقيب اند؛ ايراد درب هاي چوبي اين است كه به توجه و نگهداري مداوم نياز دارند و بعد از چند سال بايد مجدد رنگ شوند. براي مشاهده انواع درب چوبي اتاق به صفحه درب داخلي مراجعه فرماييد. درب ضد سرقت آتاك درب، مجموعه ي متنوعي از درب ضد سرقت چوبي را كه بهترين كيفيت و بالاترين ايمني درب ها را دارد.

درب WPC :WPC در صورت ساخت صحيح تركيبات پليمري با روكش چسبانده شده روي آن عمر بالايي از محصول را ارايه مي دهند ولي در ايران تنوع اين محصول پايين بوده و همچنين شركت هاي سازنده فرمول ساخت درب را براي پايين آوردن قيمت تمام شده دستكاري مي كنند، كه نتيجه ي آن عدم الصاق مناسب روكش و بدنه درب و يا پايين آمدن عمر سلولي آن مي گردد

درب روكش چوب : از پرس روكش هاي طبيعي و آلپي چوب روي صفحه هاي فيبري مانند پلاي وود و ام دي اف حاصل مي شود اصولا بخاطر اين نوع صفحات داراي وزن سنگيني مي باشد و اين وزن بالا از معايب اين درب به حساب مي آيد اما ظاهر بسيار زيبايي دارند.

عمر محصولات HPL ،HDF , PVC معمولا كم است و براي كوتاه مدت مناسب مي باشد، همچنين اين درب ها روي چهارچوب آهني نصب مي گردد. يه نكته بسيار مهم درباره اين درب اين است كه هنگامي كه روي چهارچوب هاي قديمي نصب مي شوند، با كمي انحراف و خطا نسبت به چهارچوب مي ايستند.

موضوع :
برچسب ها : درب چوبی, درب ضد سرقت,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در پنجشنبه 24 مهر 1399ساعت 0:28 توسط زهرا لطفی | تعداد بازديد : 22 | |

طریقه نصب درب ضد سرقت به روش رول بولت

 

در صورتی که دیوار هایی که می‌خواهید درب ضد سرقت را درون آن نصب نمایید از مقاومت کافی و مناسب برای نصب توسط رول بولت برخوردار باشد (مانند دیوار های بتنی، ۳۵ سانتی متری آجری) می توانید از این روش استفاده کنید.  البته در صورت استفاده از سفال تیغه ای می­‌بایست حداقل ۱۵ سانتی‌متر از لبه داخلی فریم را با ملات ماسه سیمان آستر سازی و مقاوم کنید.

برای نصب ابتدا باید از تراز و شاغول بودن محل نصب و صاف بودن سطوح مطمئن شوید سپس درب را چند مرتبه باز و بسته کرده تا از عملکرد صحیح قفل و لولا اطمینان حاصل کنید. پس از تراز کردن ضلع های مختلف چارچوب، آن را در محل خود تا انتهای عملیات بصورت ثابت نصب کرده و توسط دریل از محل سوراخ های تعبیه شده در چهارچوب مطمئن شوید و سپس اقدام به سوراخ کردن دیوار ‌نمایید. حال مجددا از تراز بودن چارچوب اطمینان حاصل نموده و رول بولت به حفره های ایجاد شده ‌وارد کنید. توجه داشته باشید که پیش از ورود رول بولت ها توسط یک پیچگوشتی و یا یک میله و چکش رول بولت ها را تا انتها وارد سوراخ ها نموده و بعد توسط آچارهای مخصوص اقدام به محکم نمودن پیچ های رول بولت کنید. پیچ ها باید بصورت تدریجی و همزمان با یکدیگر محکم شود تا تراز درب به هم نریزد.

درب ضد سرقت ترک که شرکت آتاک درب ایران نمایندگی درب ضد سرقت آتاک ترکیه را دارد، دارد. تنوع فراوانی در درب های ضد سرقت با کیفیت بالا و تنوع قیمت برای مشتریان دارد. درب ضد سرقت آتاک درب از لحاظ امنیتی و زیبایی در درجه بسیار بالایی قرار دارد و در صورت بروز مشکل هر چند کوچک، این درب ها تا 15 سال گارانتی دارند.

موضوع :
برچسب ها : درب ضد سرقت, درب ضد سرقت ترک ,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در دوشنبه 21 مهر 1399ساعت 19:25 توسط زهرا لطفی | تعداد بازديد : 21 | |

طریقه نصب درب ضد سرقت به روش جوش دادن و بتن ریزی

 

دو مرحله وجود دارد که اولی نصب چهارچوب در است و مرحله دوم اتصال درب ضد سرقت بوسیله لولا به فریم انتظار می باشد.

مرحله اول: اولین مرحله ساخت چارچوب برای درب است باید از پروفیل ۴*۱۰ یا ۴*۸ استفاده شود. این چارچوب باید به گونه ای باشد که اتصال درب به دیوار را بسیار محکم کند و ابعاد داخل فریم انتظار باید از ابعاد درب بزرگتر باشند. قبل از سفید کاری چهارچوب باید نصب شود. اندازه گیری کاملا دقیق ابعاد در نصب درب ضد سرقت بسیار مهم است و عایق کاری ضد زنگ چارچوب حتما باید انجام شود.

بهتر است که درب را  قبل از نصب باز کرده و چند مرتبه قفل و شب بند آن را باز و بسته کنید تا از عملکرد صحیح سیستم قفل اطمینان حاصل کنید. سپس درب را از قسمت پشت (قسمتی که باله ندارد) وارد چارچوب نموده و آن را کاملا تراز و شاقول کرده و درب را چند مرتبه باز و بسته کنید و از عملکرد مناسب آن اطمینان حاصل کنید،بعد از اطمینان مجدد از تراز و شاقول بودن، درب را از محل سوراخ های تعبیه شده در قسمت داخلی چارچوب با چند خال جوش موقتا نصب کنید. پس از نصب موقت صحت عملکرد درب را کنترل کنید و سپس اقدام به جوش دادن کامل نمایید.

شرکت آتاک درب نمایندگی درب ضد سرقت ترک اصل را دارد. پیشنهاد ما برای شما اینست که به سایت اصلی این شرکت مراجعه کرده و مقالات مارا مطالعه فرمایید

موضوع :
برچسب ها : درب ضد سرقت, نمایندگی درب ضد سرقت,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در دوشنبه 21 مهر 1399ساعت 19:25 توسط زهرا لطفی | تعداد بازديد : 21 | |

مزایا و معایب رنگ پولیشی نسب به مابقی رنگ ها چیست

اکثرا درب اتاق خواب با سه نوع رنگ پولیش، پلی اورتان، پلی استر رنگ آمیزی می شود

این رنگ بشدت سطح درب اتاقی را براق و شیشه ای می کند و موجب زیبایی هرچه بیشتر درب می شود، همچنین در برابر رطوبت مقاوم می باشد.

همانطور که از نام رنگ پولیشی مشخص است بسیار براق می باشد و شیوه رنگ آمیزی آن به شکلی است که در ابتدا حدود ۱۰ لایه رنگ بر روی درب پاشیده می شود، سپس برای براقی بیشتر از نمد استفاده می گردد به شکلی که ابتد نمد با اندازه بزرگ و سپس از نمد با سایز کوچکتر استفاده می شود، در هر مرحله از نمد زنی برای از بین بردن خط و خطوط سطح درب، بر روی آن پولیش زده می شود و این کار اینقدر ادامه می یابد تا سطح درب کاملا صاف، براق و بدون خطوط گردد، در واقع پولیش مایعی است که بر روی سطح رنگ شده قرار می گیرد تا هرگونه خطوط اضافی را از بین ببرد و سطحی صاف و براق را ایجاد نماید.

رنگ پولیشی شکننده بوده و اگر پس از نصب و استفاده درب به رنگ آن آسیب برسد امکان ترمیم روی کار وجود ندارد و می بایست درب به کارگاه منتقل شود و نمدکاری و رنگ بر روی آن صورت گیرد، از دیگر معایب این رنگ هزینه بالای آن برای درب چوبی می باشد.

موضوع :
برچسب ها : درب اتاقی, درب چوبی,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در دوشنبه 21 مهر 1399ساعت 2:51 توسط زهرا لطفی | تعداد بازديد : 24 | |

مزایا و معایب رنگ پلی اورتان درب ضد سرقت سفید را نسبت به سایر رنگ ها

رنگ پلی اورتان یک محصول دو جزئی می باشد که بر پایه رزین پلی اورتان تهیه شده است، این رنگ به دلیل داشتن استقامت بسیار بالا و چسبندگی فوری، بر روی انواع سطوح و پوشش ها (از جمله درب چوبی) به عنوان لایه نهایی استفاده می شود.

مزایا و معایب رنگ پلی اورتان درب ضد سرقت سفید را نسبت به سایر رنگ ها

مزایا:

1- رنگ پلی اورتان مقاومت بالایی در برابر انواع اشعه های نور خورشید و باران های اسیدی دارد.

2- رنگ پلی اورتان خیلی سریع خشک می شود.

3- رنگ پلی اورتان چسبندگی بالایی و قابلیت اجرا بصورت مات و براق را دارد.

معایب رنگ پلی اورتان:

1- شفافیت و براقی کمتری نسبت به رنگ پولیشی دارد.

2- رنگ پلی اورتان دچار تغییر رنگ (رنگ پریدگی) می شود.

3- هزینه بالاتری نسبت به رنگ پلی استر دارد.

درب ضد سرقت ترک که شرکت آتاک درب ایران نمایندگی درب ضد سرقت آتاک ترکیه را دارد، دارد. تنوع فراوانی در درب های ضد سرقت با کیفیت بالا و تنوع قیمت برای مشتریان دارد. درب ضد سرقت آتاک درب از لحاظ امنیتی و زیبایی در درجه بسیار بالایی قرار دارد و در صورت بروز مشکل هر چند کوچک، این درب ها تا 15 سال گارانتی دارند.

موضوع :
برچسب ها : درب ضد سرقت سفید, درب ضد سرقت ترک ,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در دوشنبه 21 مهر 1399ساعت 2:47 توسط زهرا لطفی | تعداد بازديد : 24 | |


صفحه قبل 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 صفحه بعد